EMS ULTRA - ReneSante Clinic | Diyetisyen - Bölgesel Zayıflama |

Blog

EMS ULTRA

EMS ULTRA ile bölgesel incelmede farkı hisset!

EMS ULTRA bölgesel incelme uygulaması, kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken EMS ULTRA,  kas yaparak yağ yakar. Bu sayede fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

EMS ULTRA bölgesel incelme uygulaması nasıl etki ediyor?

EMS ULTRA bölgesel incelme uygulaması etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmış bir teknolojidir. Kas dokuya yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik enerji kullanarak etki eder. Bu güçlü enerji sayesinde tedavi edilen bölgedeki kasların kasılması sağlanır. Yarım saat gibi kısa bir sürede kasların ortalama 30 bin defa kasılmasını sağlıyor. Bu sayede egzersizle bile mümkün olmayan sonuçlar elde edilmesini mümkün kılıyor.

Bu çalışma prensini ile sadece kas liflerinin yoğunluğunu artırmakla kalmaz. Aynı zamanda tedavi edilen bölgedeki yağ hücrelerinin yakılmasını artırıyor. Kasların forma girmesi ve yağ hücrelerinin parçalanması ile birlikte ‘’incelme, sıkılaşma ve fit bir görünüm ‘’ ortaya çıkıyor.

EMS ULTRA bölgesel incelme uygulaması kaç seans yapılmalı ve ne kadar sürede etki eder?

EMS ULTRA uygulamasının seans sayısı uygulanacak bölgelere göre değişmekte olup en az 4 seans uygulama yapılmalıdır. Seanslar haftalık uygulanır. Sonuçları görmeniz 2. hafta itibariyle başlar ve 8 hafta içerisinde etkin sonuçlar alınır. Bölgesel incelme sonrasında da devam eder. Uygulama 30 dakika süren seanslar şeklinde yapılır ve işlemde herhangi bir ağrı, acı hissi yaşanmaz.

Bölgesel zayıflama için güzellik merkezlerine tonla para harcayan biriyim. EMS ULTRA ile aldığım etkiyi hiçbir uygulamada almadım. 28 cm inceldim, Tavsiye ederim.
EMS ULTRA bölgesel incelme uygulaması güvenli bir işlem midir ?

HIEMT ve RF teknolojisi kullanan EMS ULTRA; Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı, tıbbi CE sertifikasına sahiptir. Hem kas hem de yağ üzerinde işlem yaptığı için birçok klinik çalışmada gösterilen ilk yenilikçi teknolojiyi temsil etmektedir.

Uygulama öncesinde diyetisyeniniz ile görüşerek vücut analizi yapılır. Ardından uygulama yapılacak bölgeler belirlenip seans sayısına karar verilir.

EMS ULTRA Bölgesel İncelme Uygulaması Uygulama Alanları

Karın yoğun diyet ve egzersiz programına rağmen bile forma girmesi en zor bölgedir, özellikle de hamilelik sonrasında. EMS ULTRA bölgesel zayıflama uygulaması yağ dokusunun altındaki kasları güçlendirir. Seans sonrası kas yoğunluğunun artarken yağ hücrelerini parçalanır. Bu sayede daha düz ve atletik bir karın elde edilir.

Gebelik sonrasında oluşan karın deformasyonu kadınların en çok şikayet ettiği durumdur. EMS UTRA teknolojisi karın kaslarında oluşan ayrılmayı %10 oranında azaltmaya yardımcı olur.

Karın kaslarını güçlendirici, forma sokucu etkisi ile EMS ULTRA uygulaması erkekler tarafından da tercih ediliyor.

EMS ULTRA uygulaması kalçalara uygulandığında kişilerde daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Bu yöntem dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir. EMS ULTRA sayesinde popo kaldırmak isteyen kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Uygulama sayesinde kas yoğunluğu artarken şekilli daralma da gerçekleşir.

EMS ULTRA bölgesel sıkılaşma uygulaması sıkılığını kaybeden, gevşeyen kolları forma sokmakta da son derece etkili bir uygulamadır. Yaz aylarında kısa kollu kıyafetler giymekten kaçınıyor, kıyafetlerini kollarınızdaki sarkmayı saklayıp saklayamayacağına göre seçiyorsunuz EMS ULTRA tedavisi için uygun bir adaysınız.

İç Bacaklar ve baldır vücudun forma sokması en zor bölgelerinden biridir. Düzenli olarak spor yapanlarda bile iç bacaklarda gevşeme ve sarkma görülebiliyor. EMS ULTRA bölgesel sıkılaşma uygulaması bu zorlu bölgede başarılı sonuçlar almanızı sağlıyor. EMS ULTRA teknolojisi elektromanyetik enerji sayesinde iç bacak ve alt bacakların daha sıkı ve daha formda görünmesini sağlar .

Adres Bilgisi

EMS ULTRA bölgesel incelme uygulaması ile potansiyelini keşfetmeye hazır mısın?

Furkan OKYAY, Diyetisyen
Ücretsiz Bilgi Al
  • 1 + 20 =

Yanıt Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir